„W każdym z nas drzemie talent – trzeba go tylko odkryć”!

We wtorek 28 maja 2024 r. odbyła się już druga edycja konkursu „Mam Talent” zorganizowanego dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Prowadzeniem zajęła się niezastąpiona Emilia Motyl. Było to spotkanie z ludźmi pasji, energii i twórczego zapału! Dostarczyło wielu wzruszeń i niezapomnianych wrażeń! Tegoroczna edycja przeniosła nas w wielobarwną podróż pełną radości, energii, wyobraźni i twórczej ekspresji. Laureaci pokazywali swoje talenty w kategoriach: – śpiew i gra na instrumentach, – taniec, akrobatyka, pokaz sztuk walki. Jury w składzie: Urszula Mazurkiewicz, Karolina Borczuch, Mirosław Moniak i Krzysztof Majerczyk nie miało łatwego zadania. Po obejrzeniu wszystkich 20 niesamowitych występów ogłoszono wyniki.

Kategoria śpiew i gra na instrumentach

Wyróżnienia:

kwartet: Helena Janas, Zofia Snopczyńska, Maria Kwiecień, Julia Masiewicz (klasa 2a), – Julia Gawron (oddział przedszkolny Oc), – Hanna Makowska (oddział przedszkolny 0c), – Zofia Cebula (klasa 3c),

3. miejsce: – Kajetan Mikołajewski (klasa 1a), – Barbara Maj (oddział przedszkolny 0b), – Zofia Kwiecień (klasa 3a),

2. miejsce: – Emilia Sinior Sokołowska (oddział przedszkolny 0b), – Joanna Romaniuk (klasa 2a),

1. miejsce: Antonina Dziewierz (klasa 1b).

Kategoria taniec, akrobatyka, pokaz sztuk walki

Wyróżnienie:

– Barbara Spólna (klasa 2c),

– Klara Terchalska (oddział przedszkolny 0b),

– Hanna Trzmiel (klasa 3a),

– Filip Soczówka (klasa 1a),

– Maja Zaborowska (klasa 1b),

3. miejsce: – Marcelina Włodarczyk (oddział przedszkolny 0a),

2. miejsce: – Oliwia i Alicja Walasik (oddział przedszkolny 0b), – Jakub Stańczyk (klasa 1a),

1. miejsce: – Julia Kaczor (klasa 1b).

Zwycięzcą tegorocznego konkursu została Pola Michalak z klasy 3c.

Wszystkim gratulujmy i życzymy kolejnych sukcesów.

Izabela Czarnecka, Anna Murawska, Anna Staniewska, Agnieszka Szewczyk