Pomagamy, bo lubimy

1 grudnia 2017

Boże Narodzenie zbliża się szybkimi krokami. Spadł pierwszy śnieg i coraz częściej myślimy o świętach. Cieszymy się, że już niedługo czas odpoczynku, świątecznego zamieszania, wspólnego sprzątania i gotowania, chwil spędzonych z najbliższymi, prezentów. Jednak nie każdy cieszy się na ten świąteczny czas. Wiele osób nie ma środków finansowych, aby godnie przeżyć te chwile. Potrzebują naszej pomocy. Dlatego większość uczniów z klasy 6c postanowiła, że swój wolny czas w piątkowe popołudnie przeznaczy na pomaganie. Włączyliśmy się w zbiórkę produktów żywnościowych do Banku Żywności organizowanej przez Radomskie Towarzystwo Dobroczynności. 1.12.2017 r. w sklepie Stokrotka przy ul. Żeromskiego w Radomiu zachęcaliśmy mieszkańców naszego miasta do ofiarowania osobom potrzebującym produktów z długim terminem ważności. Spotkaliśmy się z dużą życzliwością, a w naszych koszach znalazły się kasza, ryż, makaron, cukier, mąka, olej, ciastka i czekolady. Wszystkim bardzo dziękujemy. Mimo że nie byliśmy w szkole, to wiele się nauczyliśmy. WARTO POMAGAĆ.

Autor: Agnieszka Iwańska