Mamy nowe książki!

7 grudnia 2015

Dobre wieści zawsze miło jest przekazywać. Tym milej nam poinformować, że nasza szkolna biblioteka pozyskała nowe książki!

To nie prezent mikołajkowy, a starania naszej szkoły w programie „Książki naszych marzeń” umożliwiły pozyskanie środków finansowych na zakup nowości. Pachnące drukiem, zapowiadające moc przygód i historii, błyszczące i zupełnie nowe, książki już trafiły na półki. Pani Beata Wrzesień, która nadzorowała zakup, wybrała same bestsellery i książki, które na pewno przypadną czytelnikom do gustu, kierowała się przede wszystkim potrzebami naszych młodych, dzielnych czytelników.

Zapraszamy gorąco do biblioteki szkoły podstawowej, by wypożyczać książki i cieszyć się tym, że nasze marzenia książkowe się spełniły. Satysfakcja gwarantowana!

Autor: Beata Wrzesień