A wieczorem w szkole ….

24 listopada 2017

W piątkowy wieczór (17.11.2017 r.) do szkoły przybyło 60 miłośników dobrej zabawy z klas 4. Po krótkim powitaniu i rozgrzewających okrzykach wszyscy uczniowie (pod opieką nauczycieli) wyruszyli na spotkanie przygody, która czekała w różnych zakamarkach całego budynku. Odczytując wskazówki, używając latarek z radością i ciekawością realizowali kolejne punkty podchodów. Po długiej wędrówce wszyscy spotkali się w stołówce szkolnej, aby wspólnie zjeść osobiście zrobione kanapki i napić się ciepłej herbatki. Tak pokrzepieni wrócili do sali gimnastycznej. A tam …. kolejne atrakcje – zawody drużynowe! Kozłowanie piłką, wyścigi „gąsienic” czy bieg trójkami to tylko niektóre konkurencje, które dostarczyły uczestnikom dużo radości. Na koniec wieczoru mini dyskoteka i wszyscy wrócili do swoich domów.

Autor: Agnieszka Iwańska